Adres : Akşemseddin Mah. 203. Sok.
Fatih San. Sit. C7 Blok No:32
Esenyurt/İSTANBUL
TEL : +90 212 423 11 08
E-Posta : info@parlaklar.com
Ofis : Pazartesi - Pazar
08:00 - 20:00

Hakkımızda

Hakkımızda

Parlaklar Madeni Yağ, ticari faaliyetlerinde bulunmak amacıyla 1985 senesinde kuruldu. İlk günden beri ilkeli ve yenilikçi hizmet standartlarından taviz vermeyen Parlaklar, geniş müşteri kitlesine güvenilir marka ve ürün çeşitliliği sağlayarak hizmet sunmaktadır.

Şirket, portföyünde bulunan EXCELL, PETROVİSCOL, EUROLUB ve 444 MOTOR YAĞ markalarının İstanbul ve Trakya Bölge Distribütörlüğünü 2015 ‘ten beri, LUBEX ve BELGİN madeni yağlarının İstanbul ve Trakya Bölge Distribütörlüğünü 2016 ‘dan beri başarıyla sürdürmektedir.Endüstriyel yağ tedarikçiniz!

Parlaklar, otomotiv ve çeşitli sanayi sektörleri için ihtiyaç duyulan yağların tedarik edilmesi ve müşterilere ulaştırılmasını sağlamaktadır. Bu kapsamda; motor ve motor yağ katkı ürünleri, gres ve endüstriyel nitelikteki yağları ürün gamında bulundurmaktadır. Şirket, müşterilerin ihtiyaçları doğrultusunda ürün yelpazesini çeşitlendirerek; kesme ve soğutma sıvıları, filtre ve akü ürünlerine de yer vermektedir.Endüstriyel yağ tedarikçiniz!

Akşemseddin Mah. 203. Sok. Fatih San. Sit. C7 Blok No:32 Esenyurt/İSTANBUL


Front Desk
0212 423 11 08

32 Yıl

Kalite, farkı ortaya çıkarmaktır!

Parlaklar Madeni Yağ, 32 senelik faaliyetleri içerisinde müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaları sayesinde sektöründe önemli bir marka haline gelmiştir. İstikrarlı bir şekilde müşteri kitlesini ve pazar payımızı arttırmaktayız.

2018

Misyon

Müşteri ilişkilerini daima kalıcı kılacak değerleri ifade eden; hızlı teslimat, uygun fiyat, kaliteli marka ve ürün kriterlerini verimli şekilde yürütmek. Müşteri ihtiyaçları ve çağın gereklerine uygun şekilde yenilikçi çalışmaları sürdürmek.

2023

Vizyon

Hizmet verdiği sektör içerisinde büyümeyi sürdürerek, kaliteli hizmet değerleriyle herkesin buluşmasını sağlamak. Yeni yatırımlar ve ortaklıklarla ülke ekonomisine katkı sağlayıcı rolü etkin kılmak.

Parlaklar, yeni iştirakler ve yatırımlarla
ülke ekonomisine katkı sunmaya devam etmektedir

Why Choose Us

We have built an enviable reputation in consumer goods, heavy industry, high-tech,
manufacturing, medical, recreational vehicle, and transportation sectors.

image

“ Industries is certified ISO 9001:2008 to ensure the
quality of all its products and services “


Engineering experts can successfully carry out projects of any ste of size and complexity. Our team offers the most up-to-date, sustainable manufacturing solutions. We only source materials from tried and trusted.


Operation & Control
Systaems Evaluation
Personnel Resources

Our Team

Our multi-faceted, versatile engineering services team is made up of over 150 experts that can complement both your in-house teams and spearhead your projects at all levels.